Netfix — bezpłatna pomoc portalu dobreprogramy!

Netfix — bezpłatna pomoc portalu dobreprogramy!

Netfix — bezpłatna pomoc portalu dobreprogramy!
Redakcja
07.12.2012 12:31, aktualizacja: 07.12.2012 12:43

Jak wspominaliśmy w poprzedniej informacji, obchodzimy dzisiaj specjalną rocznicę — 10 urodziny! :-) By uczcić ten szczególny jubileusz przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, a jedną z nich jest bezpłatna usługa zdalnej pomocy technicznej dla naszych czytelników: Netfix.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma doktorat z informatyki, nie dla wszystkich komputer i Internet to całe ich życie :-) Czasami może się więc zdarzyć, że zwyczajnie będziemy potrzebować pomocy kogoś, kto po prostu się na tym zna i obsługą systemu oraz oprogramowania zajmuje się na co dzień, zawodowo. Wychodząc naprzeciw tym problemom uruchamiamy dzisiaj bezpłatną, dostępną dla wszystkich naszych czytelników usługę Netfix.

Obraz

Konsultanci usługi Netfix pomogą Ci znaleźć interesujący Cię program w katalogu naszego portalu. Możemy go też od razu pobrać i zainstalować na Twoim komputerze, przy okazji pokazując Ci jak go uruchomić. Jeśli masz kłopot z instalacją samodzielnie pobranego programu albo przeciwnie - nie wiesz, jak dany program odinstalować, również pomożemy. Rozwiązujemy także problemy z nieudanymi i niedokończonymi instalacjami czy deinstalacjami, które uniemożliwiają poprawną pracę w systemie. Jeśli masz problem związany z infekcją wirusa, awarią konkretnego programu lub utratą danych, podpowiemy Ci co możesz zrobić, aby szybko się z tym uporać.

Innymi słowy Netfix to concierge dobrychprogramów, konsultant i doradca — bynajmniej nie wirtualny, tylko z krwi i kości. Aby skorzystać z jego pomocy, wystarczy do nas zadzwonić. Uruchomiliśmy specjalne numery infolinii, które obecnie — w pierwszej fazie funkcjonowania usługi — dostępne są w dni robocze od godziny 9 do 16. Usługa dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników — jeśli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je u nas bezpłatnie. Instrukcję krok po kroku wraz z numerami telefonów oraz szczegółowe informacje na temat usługi Netfix można znaleźć na specjalnej podstronie naszego portalu.

Usługę uruchamiamy w pewnym sensie pilotażowo. W przyszłości planujemy rozszerzenie godzin pracy konsultantów, a być może także dodanie możliwości bezpośredniego kontaktu on-line. Z pewnością poszerzony zostanie także zakres rozwiązywanych problemów, które dzisiaj obejmują przede wszystkim porady i kłopoty związane z pobieraniem, instalacją i usuwaniem oprogramowania. W którą stronę usługa Netfix będzie ewoluować, to się jeszcze okaże. W międzyczasie już dzisiaj zapraszamy do wypróbowania usługi i podzielenia się z nami swoimi opiniami. Mamy nadzieję, że Wasze ogromne zainteresowanie sprawi, że będziemy musieli sprostać sporej liczbie telefonów... ;-) Prosimy więc o wyrozumiałość w pierwszych dniach, a zwłaszcza dzisiaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)