r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twixtor 6.0.9

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Twixtor do narzędzie przeznaczone do tworzenia i kontrolowania przebiegu niesamowitych efektów slow motion z poziomu najpopularniejszych edytorów dostępnych na rynku.

Za pomocą narzędzia Twixtor użytkownik w pełni kontroluje sposób spowalniania i przyspieszania klipów wideo. W przypadku tworzenia efektu slowmo algorytmy programu na podstawie analiz poruszania się pikseli pomiędzy kolejnymi klatkami generują nowe, nieistniejące między sobą klatki. Tego typu rozwiązanie pozwala m. in. na tworzenie wysokiej jakości zwolnień wybranych fragmentów klipu bez konieczności nagrywania ujęć za pomocą specjalistycznego, drogiego sprzętu. Zadowalające efekty można uzyskać już kamer lub aparatów nagrywających z prędkością 60 klatek na sekundę. Materiał nagrany w 60 FPS z wykorzystaniem Twixtora można z powodzeniem zwolnić do 1.2 klatek na sekundę zachowując przy tym płynność ruchu.

Aplikacja współpracuje z takimi edytorami jak Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Apple Final Cut Express, Apple Final Cut Pro, Autodesk Systems (Sparks), Autodesk Maya Composite (Toxik), Assimilate Scratch, Avid Systems, Foundry Nuke, eyeon Fusion, eyeon Vision, Quantel, Apple Shake, Softimage oraz Sony Vegas Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.11.2014 00:28

@Fafrocel: Wielkie dzięki za info!

Fafrocel   9 #1 02.04.2013 16:09

Warto się również zainteresować innym programem do spowalniania:
http://slowmovideo.granjow.net/index.html
Darmowy i efekty są całkiem całkiem. Obsługa mogła by być trochę bardziej intuicyjna.
https://vimeo.com/26346418#at=0

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.