r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twój Alkomat 1.1

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Twój Alkomat to aplikacja pozwalająca orientacyjnie obliczyć stężenie alkoholu we krwi na podstawie listy wypitych trunków, płci, wieku i wagi osoby. Dzięki niej można określić także po jakim czasie nie ryzykujemy wsiadając za kółko.

W aplikacji należy podać swój wiek, płeć, wagę, a następnie orientcyjną ilość wypitego alkoholu. Do wyboru mamy kilka typów piw, win i „cięższych” napojów. Ważny jest także czas trwania imprezy.

Po wykonaniu obliczeń aplikacja poinformuje o bieżącym orientacyjnym stężeniu alkoholu we krwi, a także poda prognozę na najbliższe godziny. Godziny oznaczone na zielono to czas, kiedy można w miarę bezpiecznie prowadzić samochód. Trzeba jednak pamiętać, że wartości są orientacyjne i nie zastąpią badania prawdziwym alkomatem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niezbędnik imprezowicza nie tylko na Sylwestra

35
29.12.2015  •  Anna Rymsza

Sylwestrowa noc ma to do siebie, że skłania do imprezowania do białego rana. Tylko co zrobić, gdy skończy się zaopatrzenie? Znaleźliśmy dla Was kilka aplikacji i stron, które pomogą poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych ;-) Gdzie szukać? czynne24h Portal i aplikacje czynne24h przyjdą z pomocą, gdy o nietypowej porze przyjdzie nam szukać punktu usługowego lub sklepu. W bazie znajdziemy nie tylko sklepy monopolowe, ale także apteki, przychodnie weterynaryjne, punkty gastronomiczne, pomoc drogową, a nawet kontakt z hydraulikiem i ślusarzem. Tę stronę warto mieć w zakładkach niezależnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.