r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UC Browser HD 3.4.3.532

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

UC Browser jest alternatywną przeglądarką na Androida. Marka znana jest jeszcze z urządzeń z Windows Mobile. Spodoba się w szczególności tym, dla których wbudowana przeglądarka jest zbyt uboga, a Chrome wydaje się zbyt „ociężały”.

Galeria programu

Omawiana przeglądarka robi wrażenie szybkością i płynnością działania. Otwieranie stron jest niemal błyskawiczne i przyjemne dzięki licznym, upraszczającym obsługę gestom. Wykonując proste gesty na ekranie swojego urządzenia użytkownik może chociażby szybko przełączać się między kartami, zamykać je, dodawać, a nawet zwiększać i zmniejszać głośność w trakcie odtwarzania filmów za pomocą jednego ruchu palcem.

UC Browser wyróżnia się także licznymi dodatkami, jak tryb incognito, który nie pozostawia na urządzeniu żadnych informacji o przeglądanych stronach, czy chociażby Cloud Sync, umożliwiające synchronizację danych przeglądarki z innymi urządzeniami.

Bardzo przydatną opcją, która także tę aplikację wyróżnia, jest inteligentne pobieranie, dzięki któremu wszelkie dane możemy pobierać w tle, a w razie zerwania połączenia, rozpocząć ich ściąganie od momentu, w którym zostało zerwane, zamiast wszystko zaczynać jeszcze raz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

UC Browser teraz w wersji desktopowej. To kolejny klon Chromium

51
OPROGRAMOWANIE 10.04.2015 | Łukasz Tkacz

Na rynku przeglądarek internetowych nie brakuje klonów Chrome, ale to nie przeszkadza producentom w tworzeniu kolejnych tego typu aplikacji. Właśnie pojawiła się desktopowa wersja UC Browser. Tę przeglądarkę na pewno kojarzą internauci korzystający z urządzeń mobilnych. Zyskała popularność również na Windows Phone, a teraz wkracza na nasze komputery PC. Choć desktopowy UC Browser bazuje na projekcie Chromium, szybko zauważymy istotne różnice. Po uruchomieniu wita nas nietypowy, acz bardzo prosty w obsłudze instalator. Pierwsze uruchomienie aplikacji kończy się wyborem trybu pracy strony…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
CezaR83   12 #1 14.04.2015 13:12

Testuje wersje na Tablety UCB HD i zwykłego na smartphonie UCB i ten na tablety słabiutki (brak aktualizacji, optymalizacji od dawna) w porównaniu do Chroma i innych ale na Telefonie UC jest bardzo fajny!

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.