reklama

UC Browser HD 3.4.3.532

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

UC Browser jest alternatywną przeglądarką na Androida. Marka znana jest jeszcze z urządzeń z Windows Mobile. Spodoba się w szczególności tym, dla których wbudowana przeglądarka jest zbyt uboga, a Chrome wydaje się zbyt „ociężały”.

Omawiana przeglądarka robi wrażenie szybkością i płynnością działania. Otwieranie stron jest niemal błyskawiczne i przyjemne dzięki licznym, upraszczającym obsługę gestom. Wykonując proste gesty na ekranie swojego urządzenia użytkownik może chociażby szybko przełączać się między kartami, zamykać je, dodawać, a nawet zwiększać i zmniejszać głośność w trakcie odtwarzania filmów za pomocą jednego ruchu palcem.

UC Browser wyróżnia się także licznymi dodatkami, jak tryb incognito, który nie pozostawia na urządzeniu żadnych informacji o przeglądanych stronach, czy chociażby Cloud Sync, umożliwiające synchronizację danych przeglądarki z innymi urządzeniami.

Bardzo przydatną opcją, która także tę aplikację wyróżnia, jest inteligentne pobieranie, dzięki któremu wszelkie dane możemy pobierać w tle, a w razie zerwania połączenia, rozpocząć ich ściąganie od momentu, w którym zostało zerwane, zamiast wszystko zaczynać jeszcze raz.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
CezaR83   12 #1 14.04.2015 13:12

Testuje wersje na Tablety UCB HD i zwykłego na smartphonie UCB i ten na tablety słabiutki (brak aktualizacji, optymalizacji od dawna) w porównaniu do Chroma i innych ale na Telefonie UC jest bardzo fajny!

Autor edytował komentarz.
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić