UVK (Ultra Virus Killer) UVK (Ultra Virus Killer) 10.19.3.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UVK (skrót od Ultra Virus Killer) to specjalistyczny pakiet narzędzi przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników systemów z rodziny Windows, za pomocą którego usuniemy wirusy, malware, zbędne wpisy rejestru oraz zoptymalizujemy pracę systemu.

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy po uruchomieniu aplikacji, jest pokaźna liczba opcji. Program oferuje szereg funkcji pomagających w utrzymaniu systemu w dobrej formie, od skanowania i usuwania zagrożeń typu malware wraz z uodpornieniem systemu na podobne zagrożenia, poprzez deinstalator aplikacji i menadżera użytkowników, aż po moduł zarządzania autostartem, menadżer uruchomionych procesów i usług, informacje o systemie i nie tylko. Liczba narzędzi jest naprawdę spora, oferując tym samym wiele funkcji, których normalnie jesteśmy zmuszeni szukać w kilku odrębnych aplikacjach.

Dodatkowo UVK posiada moduł System Booster, który pozwala na zoptymalizowanie i zwiększenie wydajności systemu poprzez usuwanie zbędnych obiektów i plików z dysku twardego oraz rejestru. Cenny jest również moduł zarządzania pamięcią, pozwalający na dobre wyeliminować np. groźnego wirusa działającego w tle.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada pewne ograniczenia w funkcjonalności, np. pozwalając na uodpornienie systemu tylko na jednym koncie użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!