r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UVK (Ultra Virus Killer) 10.8.0.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UVK (skrót od Ultra Virus Killer) to specjalistyczny pakiet narzędzi przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników systemów z rodziny Windows, za pomocą którego usuniemy wirusy, malware, zbędne wpisy rejestru oraz zoptymalizujemy pracę systemu.

Galeria programu

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy po uruchomieniu aplikacji, jest pokaźna liczba opcji. Program oferuje szereg funkcji pomagających w utrzymaniu systemu w dobrej formie, od skanowania i usuwania zagrożeń typu malware wraz z uodpornieniem systemu na podobne zagrożenia, poprzez deinstalator aplikacji i menadżera użytkowników, aż po moduł zarządzania autostartem, menadżer uruchomionych procesów i usług, informacje o systemie i nie tylko. Liczba narzędzi jest naprawdę spora, oferując tym samym wiele funkcji, których normalnie jesteśmy zmuszeni szukać w kilku odrębnych aplikacjach.

Dodatkowo UVK posiada moduł System Booster, który pozwala na zoptymalizowanie i zwiększenie wydajności systemu poprzez usuwanie zbędnych obiektów i plików z dysku twardego oraz rejestru. Cenny jest również moduł zarządzania pamięcią, pozwalający na dobre wyeliminować np. groźnego wirusa działającego w tle.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada pewne ograniczenia w funkcjonalności, np. pozwalając na uodpornienie systemu tylko na jednym koncie użytkownika.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.10.2016 23:36

Nie wiem, co śmieszniejsze - nazwa, wygląd czy to, że to to jest płatne?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.