r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubisoft wreszcie dopatrzył się luki w Uplay, zarządził przerwę techniczną

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Użytkownicy platformy Uplay firmy Ubisoft mogą narzekać na jej ograniczoną funkcjonalność, która jest wynikiem planowej przerwy technicznej. Występują chociażby trudności w pobraniu z usługi swoich gier w cyfrowej formie. Dlaczego? Technicy wreszcie dopatrzyli się istnienia luki, którą od jakiegoś czasu do bezpłatnego pozyskiwania tytułów firmy z Internetu wykorzystywała „szara strefa”. Problem dostrzeżono, kiedy w świat poszły filmiki z Far Cry 3: Blood Dragon. Oficjalna data premiery dostępnego już nielegalnie w sieci tytułu to dopiero 1 maja…

Żeby nie wchodzić w szczegóły, odkryto sposób na pobieranie gier Ubisoftu prosto z serwerów producenta, w tym też takich projektów, które dopiero miały się pojawić na rynku — jeśli ktoś „z góry” z rozpędu je do systemu Uplay dodał, a tak było właśnie w przypadku Far Cry 3: Blood Dragon. Ubisoft zaraz po wyjściu sprawy z cienia wziął się za łatanie, uspokajając jednocześnie użytkowników, że w najnowszym „ataku” nigdzie nie wyciekły ich dane.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.