Ucz się Angielskiego Ucz się Angielskiego 3.3.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ucz się Angielskiego to aplikacja, dzięki której będziemy mogli nauczyć się języka angielskiego od zera lub też doskonalić swoje umiejętności, bowiem powstała ona z myślą zarówno o nowicjuszach, jak i zaawansowanych użytkownikach.

Wystarczy kilka minut dziennie

Z poziomu głównego okna programu mamy dostęp do kursu języka angielskiego, gramatyki, rozmówek, fiszek, gier i nie tylko, więc tylko od nas zależy, w jaki sposób będziemy chcieli przyswoić kolejne zagadnienia. Tak duży wybór działów sprawia również, że Ucz się Angielskiego można uruchomić na chwilę, podczas jazdy autobusem, by nauczyć się kilku nowych wyrazów lub powtórzyć słówka, lub też wieczorem, w domu, kiedy dysponujemy na przykład wolną godziną, co pozwoli nam wziąć udział w jednej z lekcji.

Rozmówki zawsze pod ręką

Wspomniane już rozmówki zawierają przydatne zwroty na każdą okazję. Znajdziemy tu powitania i pozdrowienia, rozmowy, liczby, hobby, zakwaterowanie, przymiotniki, zwierzęta, kolory, ubrania, państwa, daty, dni, kierunki, nagłe wypadki, jedzenie, trudności językowe, pytania, frazy, zdania i nie tylko, dzięki czemu poradzimy sobie w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej, gdzie korzysta się z języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Za ściągnięcie aplikacji nie są pobierane żadne opłaty, ale chcąc uzyskać dostęp do całej zawartości należy kupić wersję Premium w cenie 14,99 złotych.

Warto wspomnieć, że Ucz się Angielskiego działa również bez w trybie offline, więc możemy uruchomić aplikację nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu.

Najważniejsze cechy:

  • intuicyjna aplikacja do nauki języka angielskiego
  • zawiera przydatne zwroty
  • wiele działów do wyboru
  • idealna na krótsze i dłuższe sesje
  • dostęp do całej zawartości po uiszczeniu opłaty

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!