Ulgi dla nowopowstałych firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Od 24 sierpnia osoby rozpoczynające działalność gospodarczą zapłacą mniejsze składki ZUS - zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Obniżka składek (z 724,91 do ok. 336 zł miesięcznie) może być istotną zachętą do podjęcia działalności dla wielu przedsiębiorców.

Jednak nie tylko ze strony ZUS'u można się spodziewać obniżek przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Niekiedy także polscy producenci oprogramowania mają coś do zaoferowania w tej materii. Na przykład WA-PRO - jeden z największych polskich producentów oprogramowania dla firm, rozpoczął jakiś czas temu ciekawą ofertę, kierowaną również do przedsiębiorców rozpoczynających działalność. W ramach niej, wszystkie nowopowstałe firmy mogą uzyskać 30% rabatu na oprogramowanie WA-PRO.

Co ciekawe, oferta promocyjna dotyczy wszystkich 5 linii oprogramowania WA-PRO - Start, Biznes, Biuro, Prestiż i Mobile. Różnią się one między sobą liczbą wchodzących w skład modułów oraz ich funkcjonalnością. Każda kolejna linia zawiera w sobie funkcjonalność poprzedniej. Przy wyborze oprogramowania z najbardziej rozbudowanych linii, oferta może więc dać naprawdę bardzo duże oszczędności.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowopowstałe firmy, które zarejestrowały działalność nie wcześniej niż 6 miesięcy od chwili dokonywania zakupu i decydują się na zakup po raz pierwszy. Warunkiem uzyskania rabatu jest przedstawienie w WA-PRO lub u jednego z partnerów lub dealerów firmy zaświadczenia o wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego lub Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Szczegóły oferty dostępne są na specjalnej stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s