UniPDF UniPDF 1.3.2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UniPDF to prosty, a zarazem skuteczny konwerter dokumentów PDF do formatów DOC, RTF, JPG, PNG, BMP, TIF, GIF, PCX, TGA, HTML i TXT.

Program daje możliwość zmiany formatu zarówno pojedynczych plików PDF oraz całych ich zbiorów, potrafiąc przy tym pracować w trybie wsadowym. Przekonwertowane przy jego użyciu dokumenty cechują się wysoką zgodnością z oryginałem, w większości przypadków zachowany jest pierwotny układ oraz zastosowane formatowanie tekstu. UniPDF bardzo dobrze radzi sobie także z plikami PDF, które zawierają różnego rodzaju grafikę, zdjęcia itp.

Konwerter potrafi pracować z dokumentami w wielu językach - w tym również polskim. Nie stanowi dla niego problemu konwersja plików PDF, zawierających polskie znaki. Zaletą UniPDF jest szybkość działania, chociaż czas potrzebny na zmianę formatu dokumentu uzależniony jest od ilości jego stron.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

działa prawie idealnie
instaluje dodatkowe oprogramowanie bez pytania o zgodę
ocena użytkownika
01.09.2014 12:51 • Recenzja do wersji 1.0.5

Działa dobrze, jedynie czasem wstawia tekst w tabelkę bez potrzeby. Natomiast instalator instaluje bez pytania o zgodę jakieś inne programy np 7-Data Recovery Suite(i cholera wie co jeszcze), co jest chamskim zachowaniem! dlatego tylko 2 gwiazdki

dobra konwersja do html i text,szybki,polskie znaki
bardzo kiepska konwersja do rtf(brak polskich znaków)
ocena użytkownika
26.01.2014 01:17 • Recenzja do wersji 1.0.5

Właśnie szukam programu do konwersji z pdf na rtf lub epub.Ten program bardzo szybko konwertuje na text,html i rtf.Jednak jeśli już idzie o polskie znaki to tu jest gorzej.W formacie rtf ich praktycznie nie ma.W html i text są i konwersja jest niezła(testuję na czytniku ebooków).Jeśli nie znajdę nic co mi wykona konwersję na rtf lub epub(z polskimi znakami) to na pewno skorzystam z tego programu.