r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Usługi TomTom Live także w Polsce

Strona główna Aktualności

Firma TomTom, producent popularnych systemów do nawigacji, poinformowała o udostępnieniu w Polsce usługi TomTom Live, w skład której wchodzi otrzymywanie w czasie rzeczywistym najnowszych informacji o ruchu drogowym, korkach, fotoradarach oraz możliwość korzystania z lokalnego wyszukiwania Google.

Kluczowym elementem TomTom Live jest HD Traffic informujący o aktualnej sytuacji na wybranych drogach. Dostarcza danych na temat korków i robót drogowych, a potem pomaga wytyczyć alternatywną trasę dojazdu, pozwalającą na skrócenie czasu podróży. Wszystkie te informacje, dzięki stałemu połączeniu z Internetem, są uaktualniane co 2 minuty. TomTom HD Traffic obejmuje znacznie dokładniejszą siatkę dróg, niż standardowe rozwiązanie TMC, które pokrywa jedynie największe polskie miasta i główne drogi.

Dodatkowo usługa Live daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w wybranym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Poza tym, seria GO Live automatycznie aktualizuje informuje o fotoradarach, a stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z zasobów wyszukiwarki Google w celu pozyskania potrzebnych danych o sklepach i punktach usługowych wzdłuż całej trasy przejazdu. Funkcja służy tylko do wyszukiwania adresów oraz nawigacji i nie można jej użyć do przeglądania Internetu.

r   e   k   l   a   m   a

Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok przy zakupie wybranych produktów TomTom. Po tym okresie, cena rocznej subskrypcji na dzień dzisiejszy wynosi 199 zł.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.