ProtonVPN od teraz dostępny także w wersji na Androida

ProtonVPN od teraz dostępny także w wersji na Androida
Oskar Ziomek

17.01.2018 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ProtonVPN trafia na platformę Android. To usługa VPN twórców uznanego ProtonMaila, która w ubiegłym roku trafiła w formie testowej do użytkowników komputerów. Zainteresowanie okazało się wówczas tak duże, że firma musiała ograniczyć dostępność testowej wersji i dopiero parę miesięcy później problemy te rozwiązano, ulepszając serwery. Aplikacja na Androida ma być natomiast jedyna w swoim rodzaju.

Twórcy reklamują bowiem program jako jedyną aplikację VPN dla Androida, która nie posiada limitów przesyłu danych, jest całkowicie darmowa, bez reklam i nie wykrada prywatnych informacji o użytkowniku, pozostając funkcjonalną propozycją nawet, gdy korzysta się tylko ze wspomnianego darmowego planu. W dłuższej perspektywie aplikacja ma być też przełomem w historii firmy – wiązane są z nią spore nadzieje, gdyż podczas tworzenia starano się rozwiązać problemy typowe dla konkurencyjnych programów, a tu twórcy zwracają uwagę na zaszyte w niektórych aplikacjach malware.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Korzystanie z programu należy rozpocząć do zalogowania się do swojego konta lub utworzenia nowego. Podczas tej czynności możemy także wybrać plan, który nas interesuje. Darmowy oferuje możliwość wybierania połączenia z trzech krajów, działa na pojedynczym urządzeniu i ma oferować niskie prędkości transferu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pozostałe plany płatne są od 4 do 24 euro miesięcznie, z czego najdroższa subskrypcja daje również dostęp do maksymalnej wersji ProtonMaila i zadziała na 10 urządzeniach. Możliwość wybierania połączenia z dowolnego kraju oraz wysoka prędkość połączenia dostępne są już od najtańszego płatnego planu, z kolei obsługa dodatkowych serwerów, w tym Tor, wymaga sięgnięcia po plan za 8 euro miesięcznie.

ProtonVPN dla Androida jest już dostępny do pobrania z naszego katalogu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)