VISCOM Slideshow Creator VISCOM Slideshow Creator 2.1

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VISCOM Slideshow Creator to darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru fotografii zdefiniowanych przez użytkownika. Jest proste i intuicyjne, oferuje jedynie niezbędne funkcje i sprawdzić się może podczas tworzenia pierwszych prostych prezentacji przez osoby początkujące oraz nieobyte z obsługą bardziej rozbudowanych programów tego typu.

Praca z aplikacją odbywa się za pośrednictwem specjalnego kreatora, składającego się z 4 prostych etapów. W kolejnych krokach zadaniem użytkownika jest wczytanie zbioru zdjęć, z którego wygenerowany zostanie pokaz slajdów, zdefiniowanie efektów przejścia (możliwy jest automatyczny dobór przejść), dodanie podkładu dźwiękowego do naszego projektu i w końcu, jego eksport do pliku.

O ile funkcjonalność VISCOM Slideshow Creator pozostawia niestety wiele do życzenia, tak w przypadku obsługiwanych formatów wyjściowych to niewielkie narzędzie może pozytywnie zaskoczyć. Lista formatów plików możliwych do utworzenia obejmuje AVI, WMV, FLV, GIF oraz VCD, SVCD, DVD oraz AVCHD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!