VJC VJC 1.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VJC jest niewielką aplikacją, która umożliwia zmniejszanie rozmiaru obrazów JPEG bez znaczącej utraty ich jakości. Pozwala to dostosować np. wysokiej jakości zdjęcia cyfrowe do ich publikacji w serwisach społecznościowych lub przesłania znajomym pocztą elektroniczną.

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i kierowane jest raczej do początkujących użytkowników. Umożliwia wygodne redukowanie rozmiaru plików JPEG poprzez manipulację współczynnikiem jakości lub definiowanie wyjściowego rozmiaru obrazu. W przypadku tego ostatniego VJC automatycznie dobiera odpowiednią konfigurację jakości. Aplikacja daje możliwość podglądu efektów naszej pracy w czasie rzeczywistym, dostarczając informacji o wyjściowym rozmiarze pliku oraz o ile został on zmniejszony względem oryginału.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!