VSDC Free Audio CD Grabber 1.4.5.593

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VSDC Free Audio CD Grabber to bezpłatne narzędzie do kopiowania muzyki z płyt Audio-CD i zapisywania ich na dysku komputera. Pozwala ono wygodnie tworzyć kopie zapasowe naszych krążków, jak również konwertować audio do wielu popularnych formatów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje przyjazny i intuicyjny interfejs, a jego dużą zaletą jest szybkość działania. Podobnie jak w innych rozwiązaniach tego typu tak i tutaj wszystkie dostępne na płycie utwory prezentowane są jako poszczególne ścieżki dźwiękowe na liście. Możemy dowolnie kopiować wszystkie, jak również tylko wybrane pozycje i zapisywać je na dysku w postaci plików MP3, WMA, M4A, OGG, AMR, AU, WAV i AIFF. Narzędzie wyposażone zostało w funkcje automatycznego pobierania z bazy FreeDB i zapisywania w rippowanych plikach informacji o wykonawcy i tytule utworu.

VSDC Free Audio CD Grabber obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku modele napędów optycznych - CD, DVD oraz BD. Wspiera ono także nowoczesne procesory wielordzeniowe, pozwalając w pełni wykorzystać oferowane przez nie możliwości w trakcie zgrywania oraz konwersji dźwięku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Matwiey   1 #1 12.02.2014 17:32

Program łatwy w obsłudze mimo że nie jest w polskiej wersji językowej, do grabowania płyt się nadaje bezwzględnie. Wkładasz płytę, zaznaczasz "to mp3" następnie "grab" i po wszystkim niecałe 5 minut i płyta jest skonwertowana na format mp3.