Vegas Movie Studio Suite 17.0.159

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Vegas Movie Studio Suite to program do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych.

Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray, a przygotowane w ten sposób materiały wzbogacić można m.in. o własną grafikę i menu. Dodatkowo narzędzia wchodzące w skład Vegas Movie Studio Platinum pozwalają na wygodne miksowanie i zapis filmów z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Z poziomu programu stworzymy także materiały kompatybilne z urządzeniami PSP, iPod itp. oraz udostępnimy je znajomym online.

Najnowsza wersja oprogramowania wyposażona została w funkcje, pozwalającą na edycję stereoskopowych efektów 3D. Ponadto ulepszono działanie kreatorów, służących do tworzenia i renderowania materiałów, dodano wtyczkę Title & Text do animacji tytułów i tekstów oraz wprowadzono obsługę plików wideo 34p, 50p i 60. Wersja 11 wspiera akcelerację GPU przy tworzeniu plików AVC z użyciem nowoczesnych kart graficznych nVidia i ATI/AMD, która pozwala zwiększyć wydajność przeliczania materiału nawet o 20%.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przyjazny, intuicyjny
Nie ma opcji "Nagraj płytę DVD"
ocena użytkownika
11.08.2015 13:24 • Recenzja do wersji 13.0 Build 932

Kupiłem program aby nagrywać filmy na płytę DVD. Brak jest w nim tej opcji. To co nagrałem w programie NERO widzi tylko komputer a ja chciałbym pokazać filmy na telewizorze. Czy ktoś coś wie na ten temat jak wybrnąć z tego kłopotu?

Duże możliwości, Wysoka stabilność, Profesjonalizm, Duży zbiór gotowych elementów
Brak czasu na zapoznanie się z programem :)
ocena użytkownika
27.07.2014 18:50 • Recenzja do wersji 13.0 Build 878 Suite

Program jest świetny do edycji filmów, poradzić sobie może każdy i amator, i profesjonalista. Program jak na swoje rozbudowane możliwości jest bardzo intuicyjny i łatwo przyswajalny. Ja przygodę z edycją filmów zacząłem od Sony Vegas (w starszej, dużo starszej wersji) i jest to dla mnie idealne środowisko do tworzenia swoich "dzieł". Ze względu na rozbudowane funkcje program nadaje się i do amatorskich edycji jak i profesjonalnego montażu video.