Venmon Venmon 2.32

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Venmon to w pełni darmowe narzędzie do monitorowania działania komputera pracującego pod kontrolą Windowsa.

Narzędzie w czasie rzeczywistym generuje informacje na temat pamięci systemowej, a także procesora, żywotności baterii, czasu pracy i bezczynności, ruchu sieciowego oraz sterowników. Warto przy tym zaznaczyć, że Venmon w znikomym stopniu zużywa zasoby procesora i pamięci operacyjnej, w efekcie czego bez problemu zadziała nawet na słabszych urządzeniach (np. starszych laptopach).

Venmon może działać w dużym oknie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z minimalistycznej wersji interfejsu, dzięki której wspomniane dane będą wyświetlane na pulpicie w dyskretny sposób.

Co istotne, Venmon jest dostępny także w edycji portable, którą można zapisać na pendrivie i uruchomić na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!