r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Victoria Project Manager

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Victoria Project Manager to prawdopodobnie jedyne na rynku narzędzie przeznaczone do obsługi projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej (w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki). Aplikacja ma za zadanie ułatwić przejście całego procesu pracy z projektem od koncepcji, poprzez realizację aż po ostateczne rozliczenie. W skład Victoria Project Manager wchodzą moduły odpowiedzialne za zarządzaniu zasobami ludzkimi, tworzenie i nadzorowanie harmonogramów, zarządzanie ryzykiem, definiowanie rezultatów projektu czy zarządzanie dokumentacją i finansami projektu. Dodatkowo Victoria PM oferuje możliwość generowania danych do wniosków płatniczych i eksport projektu do formularza wniosku o dofinansowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.09.2010 14:28

jaki to soft?? freeware????

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.