r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Video Clip QuickTool 0.2.4

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Video Clip QuickTool to niewielki program do szybkiej edycji nagrań wideo: obracania, kadrowania oraz przycinania filmów. Dodatkowo możliwa jest zmiana rozdzielczości oraz poziomu dźwięku.

Galeria programu

Aby rozpocząć edycję kolejnego nagrania, wystarczy przeciągnąć je na obszar interfejsu, aby zostało załadowane w podglądzie. Dwa okienka reprezentują pierwszą i ostatnią klatkę nagrania. Korzystając z paska poniżej, możemy wskazać punkt początkowy i końcowy, a w efekcie właśnie tak przyciąć nagranie.

Kadrowanie oraz obracanie odbywają się w osobnych oknach. Podczas obracania (gdzie można również skorzystać z efektu lustrzanego odbicia), wybór ułatwiają miniatury będące podglądem rezultatu, jaki uzyskamy stosując dane ustawienie.

Wynikowy plik zapisać można w jednym z wielu obsługiwanych formatów, w tym MP4, WMV, AVI, 3GP, MPG, MKV, MOV i nie tylko.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Video Clip QuickTool – szybko obróć, przytnij i wykadruj filmy

17
OPROGRAMOWANIE 09.02.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

W dobie niezłych kamer montowanych w smartfonach, zapewne wielu osobom zdarzyło się z nich korzystać i – być może – przez przypadek nagrać film „w pionie”, mimo, że zamiary były zupełnie inne. Rozpoczęcie i zakończenie nagrania również nie zawsze nadają się do tego, aby od razu pokazywać film przyjaciołom czy rodzinie. Niechciane elementy na nagraniu? Być może wystarczy je wykadrować. Wszystkie te czynności bez problemu wykona każdy pakiet oprogramowania do edycji filmów, ale równie dobrze poradzi sobie dużo mniejszy Video Clip QuickTool – prosty i lekki edytor, który sprawdzi się nie tylko w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Scypion   5 #1 10.02.2017 23:29

jeżeli ktoś juz go zainstalował to niech napisze czy np. wycinanie/skracanie filmu odbywa się bez reenkodowania filmu? Tj. programów które obcinają jest mnóstwo ale tylko kilka robi to bez powtórnego kodowania filmu aby nie tracic jakości tam gdzie jest to tylko możliwe.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.