Video Clip QuickTool Video Clip QuickTool 0.2.5

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Clip QuickTool to niewielki program do szybkiej edycji nagrań wideo: obracania, kadrowania oraz przycinania filmów. Dodatkowo możliwa jest zmiana rozdzielczości oraz poziomu dźwięku.

Aby rozpocząć edycję kolejnego nagrania, wystarczy przeciągnąć je na obszar interfejsu, aby zostało załadowane w podglądzie. Dwa okienka reprezentują pierwszą i ostatnią klatkę nagrania. Korzystając z paska poniżej, możemy wskazać punkt początkowy i końcowy, a w efekcie właśnie tak przyciąć nagranie.

Kadrowanie oraz obracanie odbywają się w osobnych oknach. Podczas obracania (gdzie można również skorzystać z efektu lustrzanego odbicia), wybór ułatwiają miniatury będące podglądem rezultatu, jaki uzyskamy stosując dane ustawienie.

Wynikowy plik zapisać można w jednym z wielu obsługiwanych formatów, w tym MP4, WMV, AVI, 3GP, MPG, MKV, MOV i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!