Video Clip QuickTool 0.2.5

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Clip QuickTool to niewielki program do szybkiej edycji nagrań wideo: obracania, kadrowania oraz przycinania filmów. Dodatkowo możliwa jest zmiana rozdzielczości oraz poziomu dźwięku.

Aby rozpocząć edycję kolejnego nagrania, wystarczy przeciągnąć je na obszar interfejsu, aby zostało załadowane w podglądzie. Dwa okienka reprezentują pierwszą i ostatnią klatkę nagrania. Korzystając z paska poniżej, możemy wskazać punkt początkowy i końcowy, a w efekcie właśnie tak przyciąć nagranie.

Kadrowanie oraz obracanie odbywają się w osobnych oknach. Podczas obracania (gdzie można również skorzystać z efektu lustrzanego odbicia), wybór ułatwiają miniatury będące podglądem rezultatu, jaki uzyskamy stosując dane ustawienie.

Wynikowy plik zapisać można w jednym z wielu obsługiwanych formatów, w tym MP4, WMV, AVI, 3GP, MPG, MKV, MOV i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 03.07.2017 21:40

@Scypion Wycinanie jest z renderowaniem - zmienia rozdzielczość (mimo ustawienia "Frame size" na "Original"), ilość klatek na sekundę i szybkość danych. Największą wadą jest brak podglądu filmu - widać tylko początkową i końcową klatkę. Na dodatek nie da się wyciszyć dźwięku - minimalna głośność to 20%. Co prawda można wpisać wartość "0", ale wtedy program się wysypuje z błędem :(
Pierwszy film przyciął prawidłowo. Na następnym już się program wysypał: "Error opening filters". Bardzo słaby.

  #3 04.05.2017 18:34

TO za darmo?

edmun   14 #2 24.02.2017 11:39

@Scypion: Wygląda na to, że jeśli tylko tniesz, to nie przerabia materiału z kodowaniem.

Scypion   8 #1 10.02.2017 23:29

jeżeli ktoś juz go zainstalował to niech napisze czy np. wycinanie/skracanie filmu odbywa się bez reenkodowania filmu? Tj. programów które obcinają jest mnóstwo ale tylko kilka robi to bez powtórnego kodowania filmu aby nie tracic jakości tam gdzie jest to tylko możliwe.