Video Strip Poker HD

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Poker to jedna z najbardziej popularnych gier karcianych, także w edycji komputerowej. Fani PC, pragnący ciekawszych wrażeń, niejednokrotnie poszukują rozbieranej wersji tejże rozrywki. Na rynku jest wiele tytułów, które zaspokoją ich gusta, ale Video Strip Poker HD to jedna z najlepiej zrobionych pozycji z gatunku. Dorośli mogą tutaj ogrywać wiele sympatycznych dziewczyn, a do tego nie obcują tylko ze statycznymi zdjęciami.

HD w nazwie obowiązuje. Uczucie grania z prawdziwą pokerzystką potęgowane jest za pośrednictwem wysokiej jakości sekwencji wideo. Przeciwniczki wyginają się, prężą, głośno krzyczą, kiedy dostały słabe karty oraz zachwycają, jeśli rozdanie poszło po ich myśli. Cel główny to oczywiście wyciągnięcie od rywalki wszystkich pieniędzy, aby ta musiała zastawić jakiś element swojego ubioru, w rezultacie powoli się rozbierając.

Dla urozmaicenia zabawy, twórcy pomyśleli o dodatkowych, nieobowiązkowych opcjach. Dziewczynie można kupić drinka, co naturalnie zaowocuje odpowiednim filmikiem. Da się poprosić ją także przykładowo o krótki taniec czy zaprezentowanie innych wdzięków. Pełna wersja gry przypomina sklep, ze stale aktualizowaną bazą przeciwniczek. Rzecz jasna oznacza to, że da się dokupywać kolejne wybrane.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala pobrać aż sześć wybranych dziewczyn z szerokiej biblioteki dostępnych, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki.

Uwaga!

Z uwagi na pobieranie danych z serwerów firmy, Video Strip Poker HD wymaga stałego połączenia z Internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!