r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VideoReDo TvSuite 5.3.4.748

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo

VideoReDo TvSuite to funkcjonalne, ale proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do podstawowej edycji materiałów wideo w takich formatach jak MOV, MPEG, MP4, MTS czy VOB i ich późniejszego authoringu DVD. Program ten pozwala również konwertować multimedia do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi iPod, iPhone i innymi.

Galeria programu

Oferowane w obrębie narzędzia funkcje z powodzeniem posłużyć mogą do podstawowej obróbki wideo, a nawet przygotowywania nośników DVD z filmikami zarejestrowanymi przy użyciu telefonu bądź aparatu cyfrowego np. podczas wakacyjnego wypadu poza miasto. VideoReDo TvSuite umożliwia przycinanie wybranych plików wideo, zapisywanie do pliku BMP wybranych klatek, tworzenie z nich kolejnych rozdziałów kompilacji DVD-Video, a także synchronizację ścieżki audio z obrazem.

Mocną stroną programu są narzędzia służące do authoringu DVD. Pozwalają one tworzyć kompletne nośniki DVD z filmami bez konieczności używania zewnętrznego oprogramowania. Z ich pomocą utworzymy kompilację wideo, zawierającą wiele rozdziałów, wygenerujemy proste, ale estetyczne menu dla naszego nośnika i dostosujemy jego kluczowe elementy. VideoReDo TvSuite obsługuje standardy PAL/NTSC, umożliwia tworzenie kompilacji dla nośników jedno- i dwuwarstwowych, ich nagrywanie, zapisywanie projektów do pliku ISO oraz przeprowadzanie reauthoringu DVD (modyfikacja struktury DVD-Video, pliki IFO).

Lista obsługiwanych przez VideoReDo TvSuite formatów obejmuje DVR-MS, MOV, MPG, MPEG, MP4, MTS, M2TS, TS4, WTV, REC, TS, TP, TIVO, VOB oraz VRO.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 8 dni. Ponadto co jakich czas wyświetlane jest okno z informacją zachęcającą do zakupu licencji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.04.2014 10:57

Super działa!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.