reklama

Videoporama 0.8.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie panoram
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Videoporama, dawniej znany jako Images2dvgui, to prosty w obsłudze program, dzięki któremu możliwe jest stworzenie filmu z sekwencji zdjęć.

Po dodaniu kolekcji obrazów, filmów lub innych projektów stworzonych w Videoporama do nowego projektu, można oczywiście dowolnie zmieniać kolejność prezentowanych obrazów oraz długość ich wyświetlania w filmie. Do dyspozycji użytkownika jest kilkanaście efektów przejść między obrazami, jak kostka, żaluzje, przenikanie, przesuwanie, zegar i podobne. Ponadto z poziomu Videoporamy można wybrać fragment zdjęcia, do którego zostanie wykonane zbliżenie oraz poziom zbliżenia. Przy przejściach możliwe jest również dodawanie dźwięków a do wybranych scen bardzo łatwo można dodać dowolny tekst.

Film można w każdej chwili podejrzeć a gotowy projekt wyeksportować w formacie XViD, DV, MJPEG, x264, VP3, VP8, MPEG2, Flash i VCD. Film może mieć rozdzielczość QVGA, VGA, NTSC, PAL, SVGA, XGA, 720p i Full HD.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 01.08.2016 22:28

@Axles: I od tego czasu nic się nie zmieniło, choć aktualizacji tego programu daaawno nie było.

ste-fan   13 #3 08.04.2014 22:36

Zapraszam do MzW gdzie można podziwiać różne panoramy...:
https://www.facebook.com/miastozwiezowca

Fafrocel   10 #2 15.04.2011 01:35
Axles   19 #1 19.02.2011 08:47

"Film można w każdej chwili podejrzeć a gotowy projekt wyeksportować w formacie XViD, DV, MJPEG, x264, VP3, VP8, MPEG2, Flash i VCD. Film może mieć rozdzielczość QVGA, VGA, NTSC, PAL, SVGA, XGA, 720p i Full HD. "

Może to źle zrozumiałem, ale wywnioskowałem z tego że film można zapisać w HD i Full HD a tego nie widzę w programie. Max rozdzielczość to XGA czyli 1024x768, ale ogólnie program bardzo fajny. Do tej pory używałem Picasa ale coś z dzwiękiem mi psuł podczas zapisywania sekwencji zdjęć do video

reklama