VisiPics VisiPics 1.31

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VisiPics to niewielka, ale przydatna aplikacja przeznaczona do wyszukiwania duplikatów zdjęć, obrazów i innych grafik, która obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne.

Jeśli posiadamy dużą kolekcję fotografii to istnieje prawdopodobieństwo, że na naszym dysku znajduje więcej niż jedno zdjęcie tego samego obiektu. Niniejsza aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób wyszukać takowe duplikaty. Wystarczy wskazać jeden lub kilka folderów do przeszukania, wybrać odpowiedni poziom podobieństwa i pozwolić programowi na pracę. Rezultaty, czyli odnalezione, bardzo podobne pliki, zaczną pokazywać się w oknie aplikacji w miarę ich wyszukiwania, pozwalając na sprawdzenie zanim jeszcze cały proces skanowania dobiegnie końca.

Filtr ustawić można na jednym z czterech poziomów: Strict, Base, Loose lub Auto-Select. Trzy pierwsze określają jak bardzo ewentualny duplikat może "odbiegać" w swoim podobieństwie do innego zdjęcia, zaś Auto-Select stara się samodzielnie decydować i dopasować ustawienia, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. I trzeba przyznać, że VisiPics radzi sobie z tym całkiem nieźle, a do tego skanuje foldery w szybkim tempie. Program obsługuje formaty graficzne JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TIFF oraz TGA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!