r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vista bez drugiej bety?

Strona główna Aktualności

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o nowej polityce Microsoft w kwestii programów beta i o tym, że korporacja planuje wydawać testerom comiesięczne edycje Community Technology Preview oprócz dwóch planowanych wersji beta systemu Windows Vista. Tymczasem Paul Thurrott, jeden z cenionych ekspertów działający blisko firmy Microsoft poinformował na łamach witryny Windows IT Pro, że być może drugiej bety Visty... wcale nie będzie!

Rezygnacja z opracowywania Bety 2 miałaby przyspieszyć prace i pomóc, według Paula Thurrotta, w wydaniu finalnej wersji systemu jeszcze w połowie 2006 roku. Microsoft jednak oficjalnie nie poinformował o tak drastycznej zmianie planów. Korporacja nie ukrywa jednak, że w obliczu częstych pośrednich wydań CTP, sama Beta 2 jest już mniej istotna. Pomimo tego nadal aktualny zostaje harmonogram, według którego na początku przyszłego roku pojawia się wersja Beta 2, a w okolicach kwietnia - Relase Candidate 0.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.