r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VisualCAM 2016 5.0.142

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VisualCAM to oprogramowanie dla komputerowego wspomagania wytwarzania. Program pozwala opracować sposób obróbki danego przedmiotu na konkretnych maszynach i wygenerować kod NC. Pakiet składa się z kilku sprzedawanych osobno modułów: VisualMILL do obsługi frezarek, VisualTURN do pracy z tokarkami i innymi narzędziami obrotowymi, VisualNEST do planowania optymalnego wykorzystania materiału oraz VisualART, przeznaczony do konwertowania kształtów na bryły odpowiednie do produkcji.

Galeria programu

VisualCAM obsługuje frezarki 3-, 4- i 5-osiowe oraz tokarki, co w połączeniu ze sporą bazą postprocesorów pozwala wygenerować kod na niemal każdą maszynę. Program ma również obszerną bazę narzędzi z precyzyjnie podanymi parametrami, co pozwala dostosować proces produkcji.

Obsługa programu jest bardzo wygodna dzięki przeglądarce z drzewem projektu, podobnym do tego, jakie znajdziemy w wielu programach CAD. W osobnych kartach użytkownik może zobaczyć półfabrykaty, narzędzia i operacje wykonywane w czasie obróbki części. Edytor ścieżki narzędzia pozwala także ręcznie dopracować detale.

VisualCAM odczytuje większość używanych w branży formatów modeli bryłowych i powierzchniowych, a także natywny format programu SolidWorks. VisualART ponadto odczytuje grafiki rastrowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.