r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Voice Access

Strona główna Android Akcesoria Asystenty głosowe

Voice Access to aplikacja ułatwiająca obsługę smartfonu osobom, które nie mogą lub nie chcą dotykać ekranu. Zamiast tego można używać komend głosowych. W przeciwieństwie do tego, co można zrobić z klasycznym asystentem, Voice Access pozwala zwyczajnie używać aplikacji przez dotykanie odpowiednich miejsc i wykonywanie gestów. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja jest dostępna w wersji testowej i nie zawsze będzie zachowywać się prawidłowo.

Galeria programu

Aplikacja po uruchomieniu pozwala używać takich poleceń, jak przejście wstecz, przejście do ekranu domowego, przesunięcie ekranu, dotknięcie „dalej”, pokazanie klawiatury czy wpisywanie tekstu w polach tekstowych. Na razie komendy działają tylko w języku angielskim, ale aplikacja rozpoznaje podane po polsku liczby i niektóre słowa. Można też uruchomić aplikacje, regulować głośność, przejrzeć powiadomienia, włączyć WiFi i tak dalej.

Dostępne polecenia można sprawdzić po wypowiedzeniu „What can I say?” – wtedy wyświetlona zostanie pomoc. Można ją znaleźć także w ustawieniach aplikacji. Ponadto aplikacja na bieżąco pokazuje, jakie słowa rozpoznała.

By Voice Access działała poprawnie, trzeba w ustawieniach systemu włączyć możliwość sterowania głosem. Asystenta można uruchomić dotykając ekran lub z pomocą „OK Google”.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Voice Access obsłużysz ekran dotykowy bez dotykania

3
OPROGRAMOWANIE 26.12.2016 | Anna Rymsza

Voice Access to aplikacja ułatwiająca obsługę smartfonu z Androidem osobom, które nie mogą lub nie chcą dotykać ekranu. Zamiast tego można używać komend głosowych. W przeciwieństwie do tego, co można zrobić z klasycznym asystentem, Voice Access pozwala używać dowolnej aplikacji przez udawanie, że dotyka odpowiednich miejsc i wykonuje gesty. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja jest dostępna w wersji testowej i nie zawsze będzie zachowywać się prawidłowo. By korzystać z Voice Access, trzeba włączyć w ustawieniach systemu możliwość sterowania głosem, którą znajdziecie w ułatwieniach dostępu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.