Voltra 3.3.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voltra to darmowy odtwarzacz muzyki, przeznaczony dla użytkowników Windowsa. Wyróżnia go minimalistyczny interfejs i zapewnienie głównej funkcjonalności wymaganej od odtwarzacza muzyki, w wyjątkowo ładnym opakowaniu.

Twórcy przywiązywali uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Nawet taka czynność jak dodawanie nowych piosenek, została ubrana w ładną szatę graficzną. Aplikacja odtwarza wszystkie popularne formaty plików – MP3, MP4, ACC, OGG, w tym także obsługuje bezstratny format FLAC i WAV.

Pomiędzy widokami przełączamy się za pomocą przycisków umieszczonych na górze – całość jest czytelna i intuicyjna. Bibliotekę muzyki możemy przeglądać z podziałem na nazwę utworu, album czy artystę. Możemy również tworzyć własne playlisty. W ustawieniach zdecydujemy o głównym kolorze – brązowy, pomarańczowy, fioletowy, niebieski, zielony lub szary. Wybrać możemy również główny temat – jasny lub ciemny.

Po instalacji jesteśmy proszeni o założenie konta. Nie musimy jednak tego robić, jeśli nie chcemy korzystać z dodatkowych usług. Twórcy oferują bowiem możliwość wrzucania lokalnej biblioteki muzyki do chmury i synchronizacje między urządzeniami. Ta dodatkowa funkcja wymaga posiadania subskrypcji premium – 9,99 dolarów za miesiąc lub 99,99 dolarów za rok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kontrabas   1 #5 26.12.2017 17:57

Wgrajcie sobie aimpa ma wszystko co potrzeba.

Jany   12 #4 25.12.2017 22:52

Pojadę klasykiem: Foobar2000.

sokoleokopr   9 #3 24.12.2017 14:00

@Anonim (niezalogowany): Przecież winamp to był chlam totalny i nawet pluginy mu nie pomagały, każdy wtedy używał bo szło pocztą pantoflową szybko się skończył jak każdy miał net i mógł ściągnąć cokolwiek innego.

xeth   6 #2 23.12.2017 18:52

Niestety, to nie odtwarzacz tylko nakładka na silnik chrome udająca odtwarzacz.

  #1 23.12.2017 11:28

Nie ma to jak Winamp 2.x!