Voxelus 0.2.4

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voxelus to platforma do tworzenia wirtualnych światów, której towarzyszy bardzo łatwy w obsłudze konstruktor. Można w nim tworzyć otoczenia przeznaczone do oglądania na goglach wirtualnej rzeczywistości i umieszczania w grach. W programie można projektować interaktywne otoczenie bez umiejętności programowania.

Wraz z darmowym narzędziem do projektowania użytkownik dostaje dostęp do rosnącej biblioteki darmowych „klocków” i elementów do wykorzystania w wirtualnych przestrzeniach. Świat konstruuje się z dostarczonych obiektów, można także wybrać dla niego tło, oświetlenie, a w odpowiednich miejscach wyznaczyć akcje (na przykład zakończenie gry, gdy gracz stanie w odpowiednim miejscu).

Zbudowane z pomocą Voxelusa przestrzenie i gry można oglądać na goglach Oculus Rift i Samsung VR za pomocą Voxelus Viewera. W gry sieciowe można grać nawet w 8 osób.

Aby pobrać program należy założyć konto na platformie Voxelus.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Voxelus chce być jak YouTube dla gogli VR, ale z kryptowalutą

1
16.10.2015  •  Anna Rymsza

Volexus, zupełnie nowa platforma wspomagająca tworzenie materiałów do wyświetlania na goglach wirtualnej rzeczywistości, ma ambitne plany. Już tworzy oprogramowanie, dzięki któremu każdy może zbudować swój wirtualny świat, a przyszłym roku chce uruchomić sklep, w którym będzie można płacić jedynie cyfrową walutą – voxelami. Platforma Voxelus zadebiutowała raptem 3 tygodnie temu podczas Oculus Connect, a jej oprogramowanie do tworzenia światów dla gogli wirtualnej rzeczywistości, wciąż w fazie beta, zostało pobrane 20 tysięcy razy. To bardzo dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że by z niego w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych