Voxelus Voxelus 0.2.4

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Voxelus to platforma do tworzenia wirtualnych światów, której towarzyszy bardzo łatwy w obsłudze konstruktor. Można w nim tworzyć otoczenia przeznaczone do oglądania na goglach wirtualnej rzeczywistości i umieszczania w grach. W programie można projektować interaktywne otoczenie bez umiejętności programowania.

Wraz z darmowym narzędziem do projektowania użytkownik dostaje dostęp do rosnącej biblioteki darmowych „klocków” i elementów do wykorzystania w wirtualnych przestrzeniach. Świat konstruuje się z dostarczonych obiektów, można także wybrać dla niego tło, oświetlenie, a w odpowiednich miejscach wyznaczyć akcje (na przykład zakończenie gry, gdy gracz stanie w odpowiednim miejscu).

Zbudowane z pomocą Voxelusa przestrzenie i gry można oglądać na goglach Oculus Rift i Samsung VR za pomocą Voxelus Viewera. W gry sieciowe można grać nawet w 8 osób.

Aby pobrać program należy założyć konto na platformie Voxelus.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!