Vue 8.5 Pioneer

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vue 8 Pioneer to bezpłatny program umożliwiający generowanie niezwykle realistycznych krajobrazów. Program oferuje rozbudowany wachlarz funkcji i daje możliwość uzyskania profesjonalnych renderingów w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Vue 8 Pioneer jest przy tym prosty w obsłudze - program został skonstruowany tak, aby użytkownik nie martwił się o perspektywę, oświetlenie czy cienie - całość realizowana jest poprzez wygodne kreatory efektów - np. generowania atmosfery. W udostępnianej bezpłatnie wersji podstawowej Pioneer funkcjonalność jest ograniczona - możliwości programu mogą zostać jednak zwiększone przy pomocy opcjonalnych (płatnych) modułów oraz dodatkowych obiektów. Jednakże nawet w podstawowej, bezpłatnej wersji program oferuje bardzo duże możliwości dla osób stawiających pierwsze kroki w grafice 3D.

Uwaga!

1. Darmowa wersja programu posiada następujące ograniczenia: w czasie renderowania grafiki dodawany jest znak wodny, program nie ma możliwości importowania z zewnętrznych źródeł dodatkowych modeli, a także posiada ograniczenie rozdzielczości renderowanej grafiki do 1920x1080 pikseli.

2. Po zalogowaniu się na stronie my.cornucopia3d.com można pobrać nowe materiały do programu - w tym nowe zestawów światów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!