VyprVPN 4.2.1

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

VyprVPN to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z zasobów Internetu.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu VyprVPN nasza aktywność w sieci nie jest monitorowana przez dostawcę usług sieciowych, co pozwala na zachowanie anonimowości podczas wykonywania rozmaitych czynności. Jednocześnie osoby niepowołane nie mogą uzyskać informacji na temat lokalizacji geograficznej komputera, co również może okazać się przydatne w określonych sytuacjach.

VyprVPN umożliwia korzystanie jednocześnie z maksymalnie trzech połączeń i oferuje szybkie przełączanie się między dostępnymi serwerami VPN. W tym miejscu trzeba nadmienić, że producent aplikacji zarządza własnymi serwerami VPN, co praktycznie eliminuje możliwość przechwycenia danych przez jakąkolwiek inną firmę.

Tak samo, jak inne programy tego rodzaju, również dzięki VyprVPN możemy uzyskać szybki dostęp do stron internetowych, które zostały zablokowane w naszej lokalizacji geograficznej z rozmaitych względów. Narzędzie wykorzystuje technologię Chameleon wyposażoną w unikatowe rozwiązanie, które sprawia, że pakiety metadanych nie zostaną rozpoznanie za pośrednictwem DPI.

VyprVPN charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, prostą obsługą i szybkim czasem reakcji, więc z powodzeniem znajdzie zastosowanie także wśród mniej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!