r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W niedzielę zadanie specjalne, w poniedziałek zwycięzca tygodnia

Strona główna Aktualności

Spodziewaliście się dzisiaj zadania specjalnego? Przecież to konkurs z diodą, tu nigdy nic nie wiadomo... ;-) Mimo wszystko uspokajamy: zadanie specjalne naturalnie pojawi się jutro, a więc w niedzielę, punktualnie o 15:00.

Dzisiejsze pytanie było tylko rozgrzewką, choć mamy nadzieję, że udało nam się przynajmniej część z Was wkręcić :-) Prawdziwe zadanie specjalne już jutro. Niedziela to także ostatni dzień tygodnia, a więc i obecnego rankingu tygodniowego. Wygląda więc na to, że to właśnie poprawnie i szybko rozwiązanym zadaniem specjalnym będzie można zadać ostateczny cios przeciwnikom i zgranąć Nokię Lumię 800 z systemem Windows Phone ;-) Do boju więc, wszystkim życzymy powodzenia! Wyniki całego rankingu drugiego tygodnia jak zwykle w poniedziałek po północy.

We wczorajszym rankingu dziennym z kolei zwycięstwo z czasem 12 sekund odniósł użytkownik infortica. Tuż za nim, choć „dopiero” z wynikiem 17 sekund uplasowała się TusiaX — serdecznie gratulujemy, zwycięzcy otrzymują nagrody dzienne w postaci zestawu: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów oraz portalowa koszulka dobrychprogramów. Dodatkową koszulkę rozlosowaliśmy także wśród wszystkich biorących wczoraj udział w konkursie, niezależnie od czasu i poprawności odpowiedzi. Otrzymuje ją dzisiaj kriss.dj.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy wszystkich do zabawy, nawet jeśli wcześniej nie braliście jeszcze udziału. Specyfika konkursu sprawia, że nawet włączając się teraz do rywalizacji nadal można wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.