Konkurs z diodą trwa, już jutro pierwsze zadanie specjalne!

Konkurs z diodą trwa, już jutro pierwsze zadanie specjalne!
Redakcja

10.02.2017 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami dwa pytania w naszym konkursie z diodą organizowanym w związku z premierą najnowszej wersji Avast Free Antivirus! Czekamy na kolejne pytanie, które padnie dzisiaj, jak zwykle o nieznanej godzinie, ale równocześnie już teraz zapowiadamy jutrzejsze zadanie specjalne, które może nieźle namieszać w rankingu!

Obraz

Zadanie specjalne to szansa dla wszystkich na zupełnie nowe otwarcie. Nie jest to bowiem typowe pytanie z odpowiedziami do wyboru, ale bardziej zagadka, w której wymagana jest nie tylko wiedza i refleks, ale przede wszystkim spryt i umiejętność kojarzenia faktów. Z tego powodu, aby wyrównać szanse, w przypadku zadań specjalnych informujemy otwarcie o tym, kiedy zadanie zostanie uaktywnione. Stanie się to jutro punktualnie o 17:00. Nie będziemy niczego podpowiadać, ale nie zapomnijcie jutro kto jest patronem merytorycznym konkursu i jakie programy znajdziemy w jego portfolio... :-) Na zwycięzcę dnia, czyli osobę, która najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi, czeka również specjalna nagroda dzienna – słuchawki dla graczy HyperX Cloud Headset oraz kubek portalu dobreprogramy. Naturalnie każdy ma również szansę standardowo otrzymać punkty – 500 za poprawną odpowiedź i do 250 za szybkość, choć szczerze wątpimy, czy komuś uda się odpowiedzieć w pierwszej minucie i zgarnąć komplet oczek :-)

Obraz

Wypada nam jeszcze podsumować pierwsze dwa dni konkursu. Zwycięzcami w rankingach dziennych zostali edd82 (ranking z 9 lutego) oraz dete89 (ranking z 8 lutego). Serdecznie gratulujemy! Do zwycięzców dziennych trafia pendrive Kingston 64GB DataTraveler R30G2 oraz kubek. Tak jak obiecywaliśmy, codziennie losujemy także dodatkowy kubek portalowy wśród wszystkich, którzy brali udział w konkursie w poprzednim dniu. I tak do tej pory wylosowaliśmy użytkowników: Agnes.87 oraz annsk. Również gratulujemy! Jak widac, warto odpowiadać na pytania nawet z dużym opóźnieniem, bo nagrody czekają nie tylko na tych najszybszych :-)

Wracajmy więc do zabawy i śledźmy diodę, bo a nuż pojawiła się w trakcie czytania tego artykułu?... Pamiętajcie, że konkurs kończy się 17 lutego. Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka wyjątkowy notebook dla graczy Dell Inspiron 7567, zaś drugie miejsce nagrodzimy smartfonem Samsung Galaxy S7. Uczestnik z trzecią lokatą otrzyma natomiast notebooka/tablet Lenovo IdeaPad Miix 700. To oczywiście nie koniec, bo czołowa dziesiątka zdobędzie dodatkowo kubek portalu dobreprogramy, a 100 najlepszych – roczne licencje na Avast Premier. Powodzenia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (143)