WPS Writer WPS Writer 11.2.0.9984

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WPS Writer to darmowy edytor tekstu, charakteryzujący się bogatą funkcjonalnością i niskim zużyciem zasobów systemowych. Stworzony został przez Chińczyków na wzór aplikacji Word 2003 i doskonale nadaje się do pisania różnego typu tekstów.

Aplikacja jest częścią pakietu WPS Office i wyposażona została we wszystkie niezbędne funkcje, jakie znaleźć się powinny w oprogramowaniu tego typu. Poza samym redagowaniem tekstów użytkownik spore możliwości jego formatowania, organizowania w listy, dodawania tabelek, wykresów, grafiki, ClipArtów oraz trójwymiarowych napisów WordArt. WPS Writer oferuje również bardzo przydatną i ułatwiającą pracę funkcję tworzenia różnego rodzaju równań i wzorów matematycznych, fizycznych itp. Nie zabrakło również opcji sprawdzania pisowni (niestety brak polskiego słownika), mechanizmu kart, pozwalającego na pracę z wieloma dokumentami jednocześnie w jednym oknie oraz wielu innych, równie przydatnych i znanych z Worda rozwiązań.

WPS Writer pozwala zapisywać dokumenty do własnych formatów WPS i WPT, a także DOC i DOT, kompatybilnych z aplikacją Word w wersji 97\2000\XP\2003\2007\2010. Program potrafi również eksportować dokumenty do formatu PDF.

Uwaga!

  • Aplikacja WPS Writer nie jest dostępna do pobrania jako samodzielna aplikacja. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego WPS Office, którego jest ona składnikiem. Znaleźć go można w naszym dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!