Wakacyjna promocja McAfee VirusScan 7.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Interesującą promocją objęty jest program antywirusowy McAfee VirusScan 7.0 Home Edition w polskiej wersji językowej. Dokonując jego zakupu otrzymamy bezpłatnie zaporę internetową McAfee Personal Firewall Plus 5.0.

Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że program ten, kosztujący we współpracującym z naszym vortalem sklepie CHStudio.pl, 119 zł netto (145 zł brutto), jest jak dotąd jedną z najtańszych tego typu pozycji na rynku. Dodawany w ramach promocji, o podobnej wartości, McAfee Personal Firewall Plus 5.0 sprawia, że ta oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Do ciekawostek należy zaliczyć fakt, że produkt ten nie zdobył jeszcze tak dużej popularności jak dużo droższy Norton AntiVirus firmy Symantec. W Stanach Zjednoczonych, na głównym rynku dla obu producentów, jeden i drugi produkt cieszy się bardzo dużym uznaniem. Oba posiadają podobny interfejs użytkownika, oferują podobną skuteczność, częste i automatyczne aktualizacje definicji wirusów oraz są w polskiej wersji językowej. Przyczyna tkwi chyba w braku obecności przedstawicielstwa McAfee w naszym kraju i wynikająca z tego słabsza promocja produktu. Choć godny uwagi jest fakt, że mimo to polscy klienci mają dostęp do bezpłatnej i polskojęzycznej pomocy technicznej przez darmową infolinię i stronę WWW.

Przy tej okazji warto też zwrócić uwagę na dwa inne produkty McAfee, które, choć nie objęte promocją, prezentują się równie interesująco. Pierwszy z nich to McAfee VirusScan 8.0 Professional - nowsza i rozbudowana, choć niestety wyłącznie anglojęzyczną, wersja programu VirusScan. Program ten wraz z licencją na 2 stanowiska kosztuje 160 zł netto (195,20 zł brutto). Interesującą ofertą cenową jest również McAfee Internet Security Suite 6.0 - odpowiednik popularnego Norton Internet Security, niestety również wyłącznie w angielskiej wersji językowej. Pakiet zawierający program antywirusowy, firewall, program do ochrony przed spamem oraz dwa mniejsze narzędzia kosztuje 189 zł netto (230,58 zł brutto).

Zainteresowanych ewentulanym zakupem jednego z powyższych programów, zapraszamy jak zawsze do internetowego sklepu z oprogramowaniem CHStudio.pl. Promocyjne zestawy McAfee VirusScan 7.0 Home Edition PL z McAfee Personal Firewall Plus 5.0 będą dostępne do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Opis oraz wersja testowa programu McAfee VirusScan 7.0 Home Edition (niestety tylko w języku angielskim) znajdują się w dziale: PROGRAMY -> Narzędzia -> Programy antywirusowe.

© dobreprogramy
s