r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WashAndGo 2012 z nowym systemem aktualizacji

Strona główna Aktualności

Firma Abelssoft wydała pierwszą w tym roku aktualizację popularnego programu do czyszczenia i optymalizacji systemu Windows — WashAndGo. W tej wersji wprowadzono między innymi możliwość usuwania śladów po dokumentach Microsoft Office i system natychmiastowych aktualizacji, który pozytywnie wpłynie na kolejne wersje programu.

WashAndGo jest przeznaczony do optymalizacji systemów Windows XP, Vista i 7, naprawiania błędów w tych systemach i, przede wszystkim, usuwania niechcianych plików z dysku. Producent programu zapewnia, że usunięte będą jedynie te pliki, co do których program jest pewien, że są zbędne. Ponadto zmiany można cofnąć w ciągu 7 dni od „sprzątania”, co daje dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem systemu.

W pierwszej w tym roku wersji programu na uwagę zasługuje przede wszystkim nowy system natychmiastowych aktualizacji. Dzięki temu nowe filtry i obsługa nowych programów błyskawicznie będą trafiać do użytkowników programu, podobnie jak ma to miejsce w przypadku definicji wirusów w programach antywirusowych. Ponadto w tej wersji programu dodano możliwość usuwania śladów po dokumentach edytowanych w programach z pakietu Microsoft Office i sprzątania poczty z programów Outlook, Outlook Express i Thunderbird. WashAndGo usunie wiadomości umieszczone w koszu oraz spam.

r   e   k   l   a   m   a

W sumie w tej wersji programu znalazły się nowe definicje niechcianych i niepotrzebnych plików tworzonych przez 211 programów. Silnik skanujący został przyspieszony, a zapis aktywności można wyeksportować w pliku tekstowym lub w dokumencie PDF.

Najnowszą wersję próbną WashAndGo można pobrać z naszej bazy programów w dziale Programy -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe. Wersja próbna działa przez 30 dni.
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.