r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Web Alert 0.88

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe

Web Alert jest to aplikacja, która umożliwia monitorowanie zmian na stronach internetowych. Dzięki systemowi powiadomień zostaniemy zaalarmowani o wszelkich zmianach, nawet jeżeli dostęp do strony zabezpieczony jest hasłem. Web Alert przyda się wszystkim tym, którzy m.in. często poszukują zmian na statycznych witrynach, np. Wikipedii.

Monitorowanie zmian na dowolnej stronie internetowej jest możliwe po wpisaniu jej adresu w pasku w górnej części ekranu głównego aplikacji. Następnie zaznaczamy wybrany tekst lub element wizualny. Po zapisaniu procesu możliwa jest również edycja oraz zmiana elementu, który mamy zamiar śledzić. W każdym momencie możemy także ręcznie zainicjować proces sprawdzania.

Dzięki ustawieniom osobno zmienimy interwały sprawdzania zmian dla sieci Wi-Fi oraz mobilnego transferu sieci komórkowych. Do alertów możemy dodawać powiadomienia głosowe wibracje oraz podświetlenie ekranu. Co więcej, po otrzymaniu powiadomienia zmiana zostanie wyróżniona, dodatkowo otrzymujemy szybką możliwość bezpośredniego przeniesienia na śledzoną stronę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Programy do monitorowania zmian na stronach internetowych

14
23.11.2017  •  Jan Mentel

W czasach reactowych interfejsów i możliwości informowania internautów powiadomieniami push, liczba statycznych witryn maleje z dnia na dzień. Wciąż jednak przydać mogą się narzędzia, które śledzić będą zmiany na witrynach i powiadamiać o nich użytkownika – na przykład po to, by śledzić proste blogi lub rozwój artykułów na Wikipedii. Postanowiliśmy przetestować kilka i polecić Wam najlepsze z nich. Wybór padł na dwa rozszerzenia oraz aplikację mobilną. VisualPing VisualPing to rozszerzenie dla Chromea, które oprócz monitorowania zmian zachodzących na całych stronach internetowych oferuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.