Web Alert Web Alert

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Web Alert jest to aplikacja, która umożliwia monitorowanie zmian na stronach internetowych. Dzięki systemowi powiadomień zostaniemy zaalarmowani o wszelkich zmianach, nawet jeżeli dostęp do strony zabezpieczony jest hasłem. Web Alert przyda się wszystkim tym, którzy m.in. często poszukują zmian na statycznych witrynach, np. Wikipedii.

Monitorowanie zmian na dowolnej stronie internetowej jest możliwe po wpisaniu jej adresu w pasku w górnej części ekranu głównego aplikacji. Następnie zaznaczamy wybrany tekst lub element wizualny. Po zapisaniu procesu możliwa jest również edycja oraz zmiana elementu, który mamy zamiar śledzić. W każdym momencie możemy także ręcznie zainicjować proces sprawdzania.

Dzięki ustawieniom osobno zmienimy interwały sprawdzania zmian dla sieci Wi-Fi oraz mobilnego transferu sieci komórkowych. Do alertów możemy dodawać powiadomienia głosowe wibracje oraz podświetlenie ekranu. Co więcej, po otrzymaniu powiadomienia zmiana zostanie wyróżniona, dodatkowo otrzymujemy szybką możliwość bezpośredniego przeniesienia na śledzoną stronę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!