Web Font beta

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Firma Extensis znana jest z rozwiązań do zarządzania czcionkami (Universal Type Server, Suitcase) i materiałami cyfrowymi (Portfolio). Ponadto, zeszłym roku Extensis uruchomił usługę WebINK, która pozwala na używanie na podglądach stron szerokiej gamy komercyjnych czcionek. Web Fonts to darmowy, dodatek do programu Adobe Photoshop, który umożliwia wybór czcionek dla projektu z biblioteki tysięcy czcionek magazynowanych w usłudze WebINK. Co za tym idzie, usługa umożliwia wykorzystywanie w projekcie czcionek jeszcze nie kupionych, lub których licencja nie pozwala na stosowanie w innych niż strony internetowe mediach.

Wtyczka Web Font jest przeznaczona dla Photoshopa CS 5.1 lub nowszego.

Uwaga! Rozszerzenie instalowane jest razem z wersją próbną programu Suitcase Fusion 3. Po zakończeniu okresu próbnego Suitcase Fusion wtyczka Web Font nadal działa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!