r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Web Font beta

Strona główna Windows Grafika Dodatki do programów graficznych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Firma Extensis znana jest z rozwiązań do zarządzania czcionkami (Universal Type Server, Suitcase) i materiałami cyfrowymi (Portfolio). Ponadto, zeszłym roku Extensis uruchomił usługę WebINK, która pozwala na używanie na podglądach stron szerokiej gamy komercyjnych czcionek. Web Fonts to darmowy, dodatek do programu Adobe Photoshop, który umożliwia wybór czcionek dla projektu z biblioteki tysięcy czcionek magazynowanych w usłudze WebINK. Co za tym idzie, usługa umożliwia wykorzystywanie w projekcie czcionek jeszcze nie kupionych, lub których licencja nie pozwala na stosowanie w innych niż strony internetowe mediach.

Galeria programu

Wtyczka Web Font jest przeznaczona dla Photoshopa CS 5.1 lub nowszego.

Uwaga! Rozszerzenie instalowane jest razem z wersją próbną programu Suitcase Fusion 3. Po zakończeniu okresu próbnego Suitcase Fusion wtyczka Web Font nadal działa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 04.06.2012 22:16

piszę licencja bezpłatna a prosi o wpisanie klucza.
to po co napisane że licencja bezpłatna.

marcin86s   4 #1 14.09.2011 10:02

Coś mi to nie działa: This panel requires Suitcase Fusion. It cannot be run with Universal Type Client. :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.