WebHop WebHop 0.0.5.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

WebHop to aplikacja pozwalająca korzystać z Internetu za darmo, w zamian za oglądanie reklam. Dane przesyłane przez aplikację nie obciążają limitu narzuconego przez operatora.

Dane przesyłane przy użyciu WebHop przesyłane są przez VPN i nie wliczają się do pakietu dostępnego w ramach karty lub abonamentu w sieci komórkowej. Aplikacja pozwala korzystać z komunikatorów i przeglądarki. Środki na koncie nie są potrzebne.

WebHop działa na smartfonach z kartą SIM na abonament lub prepaid w sieci Orange, Plus, T-Mobile (w tym Heyah) lub PLAY (w tym RBM).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ładny wygląd aplikacji
Reklamy, częste lagi, w moim przypadku brak lub bardzo wolny internet
ocena użytkownika
04.03.2018 21:05 • Recenzja do wersji 0.0.4.11

Pewnie zdarzyła się wam sytuacja, że skończył się wam miesięczny pakiet internetu i musicie czekać cały miesiąc na jego odnowienie. TVN postanowił stworzyć aplikację WebHop która ma nam dać internet w zamian za... reklamy.


Sama aplikacja wygląda ładnie, ale kliknięcie w jakąkolwiek ikonkę, po za ikonką uruchamiania darmowego internetu, powoduje kilku sekundowe zawieszenie się appki. Jednak TVN nagrał reklamę w TV z udziałem Jarosława Boberka i zainteresowanie aplikacją wzrosło. Pytanie jednak brzmi - czemu wzrosło? A no temu, że w teorii wygląda to ładnie, ale w reklamie nie ma nic o reklamach.


Po zainstalowaniu aplikacji uruchamiamy dane komórkowe, po czym naciskamy ,,Połącz". Po wejściu do YouTube'a czy do jakiejkolwiek innej aplikacji wyskakuje nam pierwsza reklama. Pewnie myślicie, że częstotliwość tych reklam to 2 na godzinę, prawda? Mylicie się. Przez 10 minut jest z 5 reklam, których załadowanie trwa 10 sekund.


Czuję się jednak oszukany ponieważ darmowy internet był bardzo wolny, i odczuwałem wrażenie, jakbym używał mojego spowolnionego do 16 kb/s pakietu internetowego od Orange. Jeśli to występuje u wszystkich to nie widzę sensu instalacji tej aplikacji.


Moim zdaniem WebHop to appka zła, oraz zbędna. Zasługuje na jedną gwiazdkę, a jeżeli komuś internet działa (mi nie), tylko dzięki tej appce to może sam napisać recenzję i dać więcej gwiazdek, choć ja nie widzę w tym sensu.