Weekendowe Grand Prix

Strona główna Aktualności

O autorze

Tym razem na weekend proponujemy odrobinę rajdowej rozrywki. Racer to gra, którą naszym zdaniem nie powinien wzgardzić żaden miłośnik wyścigów samochodowych, ale i nie tylko. Oprawa graficzna jak i dźwiękowa są na przyzwoitym poziomie i nie pozostawiają wiele do życzenia. Nic zatem nie powinno popsuć nam dobrej zabawy.

Bez wątpienia najwiekszą zaletą gry jest to, że nie znudzi się nam ona po kilku kwadransach. Cała rozgrywka składa się z wielu etapów, których przebycie nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać początku. Nadrzędnym celem gracza, oprócz oczywiście walki o najlepsze pozycje w poszczególnych wyścigach, jest zdobycie jak największej puli gotówki, która umożliwi zdobywanie coraz to lepszych i szybszych wozów, tak by w efekcie końcowym stać się niedoścignionym dla innych rywali. Gdy to już nastąpi, wówczas tylko krok dzieli od tego, aby zdobyć główną nagrodę.

Klawiszologia jest prosta i sprowadza się do obsługi samych kursorów. Trzeba pamiętać, by w miarę możliwości trzymać się wyznaczonej trasy, gdyż najmniejszy błąd podczas wyścigu kosztuje utratę prędkości, a co za tym idzie kolejnych miejsc w wyścigu. To wszystko niekorzystnie rzutuje na zarobione kwoty pieniędzy (czeskie korony :-) i uszczupla znacznie portfel, a pamiętać trzeba, że za najlepsze i najszybsze bolidy trzeba zapłacić najwięcej.

Grę Racer można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s