Rockstar omawia zawartość edycji specjalnych Grand Theft Auto V, ujawnia system DNA w GTA Online

Rockstar omawia zawartość edycji specjalnych Grand Theft Auto V, ujawnia system DNA w GTA Online

Rockstar omawia zawartość edycji specjalnych Grand Theft Auto V, ujawnia system DNA w GTA Online
27.08.2013 09:41, aktualizacja: 23.09.2013 10:59

Od jakiegoś już czasu wiadomo, że Grand Theft Auto V trafi na rynek także w edycjach specjalnej i kolekcjonerskiej. W pierwszej, obok krążka z grą, znajdziemy metalowe pudełko na płytkę plus mapę świata, druga dorzuci do tego czapkę, torbę na depozyty i stylowy kluczyk. Oba wydania zaoferują ponadto cyfrowe dodatki, które Rockstar postanowił objaśnić, zdradzając też przy okazji trochę informacji o GTA Online.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeżeli o bonusowe misje chodzi, tylko z tymi wydaniami dostaniemy kolejnych 25 wyzwań do oblatania samolotem. Pozyskamy również pistolet kalibru .50, strzelbę w układzie bullpup, a także potężny młot do walki wręcz. Gwarantuje się nam ponadto 20% zniżkę na ciuchy w sklepach oraz wyjątkowe ubrania dla każdego z bohaterów. Umiejętności specjalne wszystkich trzech gangsterów ładować się będą 25% szybciej.

Obraz

Tylko w kolekcjonerce otrzymamy do tego garaż z motocyklem CarbonRS i samochodem Hotknife w stylu hotrod. W sieciowym GTA Online z poziomu telefonu komórkowego też uzyskamy dostęp do garażu plus elektrycznego auta Khamelion. Najciekawsza informacja w przypadku zabawy wieloosobowej to system DNA, wpływający na cechy rozwijanej postaci. Wskazujemy, jakich mieliśmy rodziców, a system generuje nam odpowiedniego bohatera. Edycja kolekcjonerska pozwoli nam odziedziczyć cechy Niko Bellica z GTA IV albo Claude'a czy Misty z GTA III.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)