Westworld Westworld 1.14.1

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Westworld to gra bazująca na popularnym serialu. Zadaniem gracza jest kierowanie parkiem rozrywki, w którym główną atrakcją dla gości jest kontakt z maszynami do złudzenia przypominającymi ludzi. Miasteczko jest stylizowane na dziki zachód, tak samo jak w parki Delos w serialu.

Westworld łączy elementy, które widzieliśmy już w Fallout Shelter i Simsach, ale wykorzystuje do tego realia i postacie przedstawione w serialu Westworld. Gracz musi rozbudowywać i ulepszać zaplecze parku, znajdujące się pod nim. Na powierzchni zaś jego zadaniem jest dobudowywanie kolejnych części miasteczka i produkcja kolejnych gospodarzy na podstawie programów. W grze znajduje się 170 programów, które będzie można zdobyć na wiele sposobów.

Gdy goście odwiedzą park, będą oczekiwać, że maszyny spełnią ich zachcianki. Każda z postaci gości będzie sygnalizować, na co ma ochotę i naszym zadaniem jest dopasowanie dla niej odpowiedniego gospodarza spośród wyprodukowanych już maszyn. W miarę rozwoju parku programy gospodarzy można ulepszać, czeka nas też naprawianie błędów w oprogramowaniu.

Gra ma mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można w niej kupować między innymi programy dla nowych gospodarzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!