r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Whink 5.9

Strona główna iOS Akcesoria Notesy

Whink to aplikacja służąca do tworzenia notatek na iPhone oraz na iPadzie. Program zawiera mnóstwo funkcji, które powinny przydać się w rękach nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Galeria programu

W 2015 r. Wink został uznany za jedną z lepszych aplikacji dostępnych w App Store. I nic dziwnego, bo to program świetnie prezentujący się pod względem graficznym i oferujący tak dużą liczbę funkcji, że używając Wink możemy tworzyć nawet bardzo zaawansowane notatki. Aplikacja pozwala dodawać tekst ręcznie lub za pomocą np. flamastra oraz pióra. W tekstach możemy dodawać notatki, podkreślać wybrane fragmenty, nanosić kształty i wiele, wiele innych. W Wink możemy też dodawać adnotacje za pomocą obrazów lub dźwięków, nawet w trakcie lektury dokumentu. Wszystko dlatego, że Wink oferuje możliwości multitaskingu, dzięki czemu w kilku oknach na ekranie urządzenia możemy mieć otwarty np. tekst notatki i dokument, nad którym pracujemy.

Aplikacja pozwala tworzyć foldery, dzięki którym można wygodnie zarządzać stworzonymi notatkami. Pliki są synchronizowane z iCloud, można też wysłać je e-mailem lub udostępniać do innych usług, np. Evernote.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.