Wiadomości Google Wiadomości Google

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google News to aplikacja dostarczająca codzienny przegląd prasy. Pozwala nie tylko szybko zapoznać się z najważniejszymi nagłówkami z dobranych dla użytkownika dziedzin, ale też dowiedzieć się więcej o różnych wydarzeniach, korzystając z szerokiej gamy źródeł wiadomości w swoim języku.

Dzięki sztucznej inteligencji wiadomości są dobierane do zainteresowań użytkownika na podstawie danych zebranych przez konto Google. Ważne wydarzenia są prezentowane z osią czasu, informacjami o kluczowych osobach i miejscach, FAQ, a także opiniami wyrażonymi przez różne strony, co jest bardzo istotne w czasach braku zaufania do wiadomości. Wydarzenie o wyższej wadze będzie widoczne jako przewijana lista nagłówków i leadów z różnych artykułów.

Na ekranie głównym aplikacji zobaczymy automatycznie dobrane najważniejsze wiadomości. Na szczycie listy znajdziemy 5 najważniejszych wiadomości, poniżej możemy przewijać strumień z artykułami dobranymi przez aplikację.

Google obiecuje, że w aplikacji podawane są informacje jedynie z rzetelnych źródeł, ale niekoniecznie będą to tylko najpopularniejsze strony. Google News można też wykorzystać jako czytnik RSS-ów, odnajdując konkretne strony, tematy, produkty czy osoby.

W aplikacji można bez problemu oglądać także wiadomości podzielone na kategorie i otwierać mobilne wersje artykułów. Dłuższe wpisy można zapisywać do przeczytania później.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!