Win10Clean Win10Clean 0.14.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win10Clean to kolejne narzędzie kierowane do użytkowników Windows 10, które umożliwia dostęp do ukrytych opcji systemu i odinstalowywanie preinstalowanych aplikacji.

Wśród oferowanych przez program funkcji znajdziemy takie, które umożliwiają wyłączenie Windows Defendera, upodobnienie eksploratora do tego znanego z Windows 7, wyłączenie reklam w menu start, odinstalowanie OneDrive, zablokowanie mechanizmu GameDVR itd. Ponadto Win10Clean dysponuje opcją odinstalowywania z komputera różnego typu komponentów systemowych, bibliotek i aplikacji Modern UI.

Narzędzie jest w fazie rozwojowej, więc spodziewać się należy, że wraz z kolejnymi wersjami jego możliwości będą rozszerzane o kolejne funkcje. Zaletą Win10Clean jest brak konieczności instalacji - program gotowy jest do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!