r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Win32 Disk Imager 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win32 Disk Imager to niewielka darmowa aplikacja, która pozwala nagrać binarny obraz dysku na liczne typy nośników danych, przede wszystkim pendrive'y i karty pamięci SD czy CF. Wykorzystuje się ją przede wszystkim przy tworzeniu nośników systemowych dla urządzeń z procesorami ARM, takich jak np. Raspberry Pi.

Narzędzie pozwala na przygotowanie tymczasowej kopii na dysku komputera, z której będzie nagrywany obraz, a także sprawdzenie sumy kontrolnej MD5 nagrywanego obrazu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zainstalować Androida na Raspberry Pi

1
09.11.2016  •  Krzysztof Fiedor

Instalacja Androida na Raspberry Pi jest bardzo prosta i w zasadzie ogranicza się do pobrania i zainstalowania kilku aplikacji. Uporządkowaliśmy to wszystko, zachęcamy do oglądania, w opisie znajdziecie natomiast linki do proponowanych w materiale programów. Zacząć należy od przygotowania karty SD, która pewnie już niejeden obraz widziała i mogą pojawić się problemy z jej sformatowanie pod systemem Windows. Pomocny okaże się program SD Formater. Mając już gotową kartę możemy przystąpić do pobrania obrazu z Androidem - najnowszą wersję znajdziecie na stronie Geek Till It Hertz, waga przed…

Retro dla Raspberry Pi. Emulujemy PlayStation, Nintendo 64 i inne klasyki

35
23.12.2015  •  Adam Golański

Uruchamianie amigowych gier na Raspberry Pi może dać wiele satysfakcji – młodsi dowiedzą się, jak to było kiedyś, starsi przypomną sobie złote czasy rozrywki. O ile jednak Amiga 500 była u nas popularnym sprzętem, to z konsolami do gier (nie licząc słynnego Pegasusa, pod którą to nazwą sprzedawano rozmaite klony Nintendo Entertainment System) już za ciekawie nie było. Mnóstwo dostępnych tylko na lepsze konsole gier nigdy do nas nie dotarło, a dziś poznać je możemy przede wszystkim dzięki emulacji. I właśnie w kolejnej części naszego cyklu poświęconego Malinie przyjrzymy się emulacji konsol.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
teufellodz   4 #1 17.12.2015 19:30

Avast zgłasza Malware w środku.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.