WinGate WinGate 9.4.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinGate to bezpieczny program działający jako serwer proxy, zapewniający pełną kontrolę i bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci internetowej. Aplikacja idealnie nadaje się do pracy w firmie i oferuje możliwość zarządzania i organizowania dostępem do internetu w sieci komputerowej.

Program działa na zasadzie zintegrowanej bramy internetowej i serwera komunikacyjnego, zapewniającego pełne bezpieczeństwo w zakresie kontroli i łączności dla wszystkich firm podłączonych do sieci internetowej. WinGate jest niezwykle przydatnym oprogramowaniem przeznaczonym dla dużego przedsiębiorstwa, niewielkiej firmy lub nawet dla sieci domowej.

WinGate zapewnia skuteczną ochronę antywirusową przed szkodliwymi wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, a także zabezpieczy naszą sieć dzięki wbudowanej zaporze ogniowej, która ochroni naszą sieć przed włamaniem lub atakami z Internetu. Oprócz tego chroni całą pocztę elektroniczną i monitoruje stan sieci w czasie rzeczywistym.

Poprawia wydajność sieci internetowej, zmniejsza zobowiązania pracodawców oraz zwiększa elastyczność i niezawodność dostępu do sieci. WinGate obsługuje połączenia VPN, filtruje zawartości oraz serwery pocztowe (POP3 i SMTP). Wspiera różne technologie routowania danych – LSP, proxy czy NAT, a także protokoły zapewniające dostęp i łączność z komunikatorami, serwerami FTP czy SSL.

Uwaga!

  • Dostępna jest również darmowa licencja dla wszystkich użytkowników programu, która posiada liczne ograniczenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!