WinHex WinHex 20.0

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinHex to pracujący w trybie szesnastkowym, zaawansowany edytor dyskowy służący do niskopoziomowej analizy i modyfikacji danych zapisanych na różnego rodzaju mediach (dyski twarde, dyskietki FD i Zip, nośniki CD/DVD, karty Smart Media, Compact Flash i inne).

Program może być wykorzystywany zarówno do tzw. informatyki śledczej, jak i odzyskiwania danych. Oferuje edytowanie struktury danych przy wykorzystaniu szablonów (np. w celu naprawy tablicy partycji / sektora bootującego); łączenie i rozdzielanie plików, analizę i porównywanie plików; funkcje wyszukiwania i zamiany; bezpieczne usuwanie poufnych plików. Zapewnia bezpośrednią obsługę formatów FAT i NTFS, a także Ext2/3, ReiserFS, CDFS, UDF (w zależności od wersji).

WinHex w wersjach Specialist i Forensic zapewnia także interpretację systemów RAID i dysków dynamicznych, a także możliwość klonowania dysku.

Uwaga!

  • Program występuję w czterech wersjach Personal, Professional, Specialist i Forensic, różniących się funkcjonalnością. Szczegółowe informacje na temat różnic znaleźć można na stronie producenta.
  • Wersja testowa pozwala na usuwanie plików o maksymalnej wielkości 200 kB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!