WinSnap WinSnap 5.2.8

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinSnap to niewielki program, umożliwiający tworzenie i podstawową obróbkę zrzutów ekranu. Przy jego użyciu wykonamy screen obejmujący cały pulpit, dowolną aplikację, aktywne okno lub wskazany przez użytkownika obszar ekranu, a następnie zapiszemy go do pliku w formacie BMP, JPEG, PNG, GIF oraz TIFF.

Narzędzie daje możliwość wygodnego tworzenia dowolnych zrzutów ekranowych, prezentujących w danej chwili widok pulpitu i jego poszczególnych elementów. Przechwytywane obszary ekranu nie muszą posiadać regularnych kształtów, WinSnap bardzo dobrze radzi sobie z różnego rodzaju oknami o zaokrąglonych rogach, wspierając przy tym także przeźroczystość okien Aero Glass w systemie Windows Vista/7.

Poza podstawową funkcjonalnością wykonywania screenów program wyposażony został dodatkowo w narzędzia do prostej obróbki graficznej. Przydatne mogą być one podczas tworzenia grafiki do szkoleń lub prezentacji multimedialnych, pozwalając użytkownikowi przycinać obraz, nakładać na niego proste kształty, linie, strzałki oraz tekst. Nie zabrakło również kilku ciekawych efektów, z pomocą których uatrakcyjnimy efekt końcowy pracy - cień, odbicie lustrzane, obramowanie, znak wodny itp.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i nakłada na zapisywany zrzut ekranowy niewielki znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!