Windows Device Recovery Tool Windows Device Recovery Tool 3.14.7501

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Device Recovery Tool to oficjalne narzędzie firmy Microsoft służące do resetowania i odzyskiwania oprogramowania na telefonach z systemem operacyjnym Windows Phone 8 lub nowszym.

Ta desktopowa aplikacja skierowana jest do użytkowników telefonów marki Acer, Alcatel, BLU, HTC (One M8 oraz 8X), LG, Lumia, NEO, UniStrong, VAIO i Yezz, a także urządzeń firmy HP. Zanim jednak postanowimy skorzystać z Windows Device Recovery Tool, musimy spróbować ponownie uruchomić lub zresetować telefon. Jeśli wykonanie tych czynności nie rozwiąże naszego problemu, nie pozostanie nam nic innego, jak zainstalowanie opisywanego narzędzia.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że Windows Device Recovery Tool nie tylko instaluje nową wersję systemu Windows w wersji mobilnej, ale przy okazji usuwa wszystkie dane z telefonu użytkownika, więc niezwykle istotne jest sporządzenie kopii zapasowej historii połączeń, wiadomości, aplikacji, gier czy multimediów znajdujących się w pamięci urządzenia przenośnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!