Windows Live Mail Desktop Beta otwarta dla wszystkich

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft umożliwił dzisiaj rejestrację w programie beta Windows Live Mail Desktop wszystkim zainteresowanym. Dotychczas korzystanie z nowego, zintegrowanego w ramach Windows Live programu pocztowego było zastrzeżone jedynie dla osób z zaproszeniami od innych testerów lub od Microsoft. Wśród funkcji programu warto wymienić bezpośrednią integrację z Windows Live Mail czy Windows Live Messenger, jak również agregację informacji z kanałów RSS czy możliwość tworzenia postów na blogach wewnątrz aplikacji. Oczywiście będzie można także pobierać pocztę z dowolnego zewnętrznego konta POP3 bądź IMAP.

Windows Live Mail Desktop w finalnej wersji ma ujrzeć światło dzienne pod koniec tego roku, a w przyszłości zastąpić ostatecznie Outlook Express (wtedy już znany jako Windows Mail w nowym systemie Windows Vista). Co ważne, nowa usługa pocztowa z rodziny Live nie będzie wbudowana w system, a będzie udostępniona do pobrania za darmo. Będzie jednak zawierała reklamy.

Pobranie bety Windows Live Mail Desktop jest od teraz możliwe za pośrednictwem strony ideas.live.com.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu