r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Phone 7.8 jednak będzie miał więcej nowego?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Microsoft ogłosił niedawno, że obecne już na rynku telefony Windows Phone nie otrzymają wersji 8 systemu, a jedynie aktualizację „na pocieszenie” — system w wersji 7.8. Jedyną oficjalnie zapowiedzianą nowością w tej wersji jest zmodyfikowany ekran startowy, ale ptaszki ćwierkają o czymś jeszcze.

WPCentral informuje, że podczas prezentacji prowadzonej w ramach europejskiego TechEd przez Larry'ego Liebermana, Senior Product Managera Windows Phone, padły słowa sugerujące, że na nowym ekranie startowym się nie skończy. Czy Windows Phone 7.8 będzie miał nowe możliwości, do których będą mogli uzyskać dostęp deweloperzy? Może. Jeszcze nic o nich nie mówiliśmy. Na razie ogłosiliśmy jedynie wprowadzenie nowego ekranu startowego. Przykro mi, nie mam nic nowego do zaprezentowania — mówił Lieberman. Oczywiście niejednoznaczna odpowiedź otwiera pole dla spekulacji.

Można przypuszczać, że Microsoft szykuje coś jeszcze. Prawdopodobnie w Redmond trwają właśnie dyskusje na temat tego, co jeszcze można i co opłaca się przenieść z wersji 8 do 7.8. Niestety nie będzie to takie proste, gdyż systemy różnią się na tyle, że bezpośrednie przenoszenie funkcji między nimi jest niemożliwe — trzeba po prostu napisać odpowiednie elementy od nowa, a to kosztuje.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial